Search form

Jaunumi

Photo

Rēzeknes biedrībā foto izstāde „Mani mīļie mājdzīvnieki”

01.11.2011

Lielākajai daļai cilvēku pasaulē pieder daždažādi mājdzīvnieki. Ārzemēs cilvēki par mājdzīvniekiem tura pat tīģerus, krokodilus, lauvas un citus dažādus eksotiskos dzīvniekus.

Photo
Photo

Helovīns spokojās arī Kuldīgā

01.11.2011

29.oktobrī kuldīdznieki atzīmēja Helovīndienas pasākumu. Biedrības telpas bija atbilstoši noformētas tematikai – izgrebti ķirbji ar biedējošām sejām, pa gaisu lidoja spoki un sikspārņi.

Photo

Aicinājums pieteikties skaistumkonkursam – 2012

01.11.2011

LNS plāno nākošgad organizēt skaistumkonkursu "Miss Deaf 2012" un aicina tajā piedalīties nedzirdīgās meitenes no 17 līdz 28 gadiem.

Photo

Helovīna dienas pasākums Rīgā – ekstremāla izklaide ar noslīkušām zivīm (foto)

31.10.2011

Oktobra beigās visu pasauli pārņem Helovīna dienas šausmu lietas: izgrebtie ķirbji, nemīlīgas raganas, briesmīgi mošķi, atbaidoši sātani, bāli spoki un radījumi, kas cilvēkos iedveš bailes, redzami daudzviet, kur pulcējas šo svētku atzīmētāji. Tamlīdzīgas lietas bija vērojamas arī KC „Rītausma”, tomēr no turienes neviens apmeklētājs netika aizbaidīts, bet gan varēja iepazīties ar neparastām pagāniskām tradīcijām…

Photo

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība uzņem jaunas valstis

28.10.2011

No divdesmit pirmā līdz divdesmit otrajam oktobrim kā delegāti mēs – divi pārstāvji no LNJO piedalījāmies Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (ENJS) ģenerālajā asamblejā Madridē, Spānijā.

Photo
Photo

Kā BBC gatavo subtitrus TV raidījumiem (video)

27.10.2011

Televīzija nedzirdīgajiem ir vissvarīgākais informācijas avots, tāpēc TV raidījumu subtitrēšanas jautājums viņiem vienmēr ir bijis aktuāls. Lielbritānijā ir visaugstākais procents subtitrēto raidījumu.

Photo

Ja insults, jārīkojas ātri

27.10.2011

29. oktobris ir Vispasaules Insulta diena. Latvijā pirmoreiz tiek organizēti Insulta dienai veltīti pasākumi, lai aktualizētu insulta problēmu un izglītotu sabiedrību.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas