Search form

Jaunumi

Photo
Photo

17. Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētājs apsūdzēts par 11 miljonu eiro izkrāpšanu

22.02.2011

Vakar, 21. februārī 17. Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētāju Jaromiru Rudu (43 gadi) Slovākijas policija apsūdzēja par 11 miljonu eiro izkrāpšanu.

Policija bija teikusi, ka J. Ruda nedrīkst pamest valsti, tomēr 19. februāra naktī viņš mēģināja bēgt uz Ungāriju,  ziņo mediju aģentūras "HR 3" nedzirdīgā žurnāliste Douna Dženija Bērlija, kas turpina aktīvi informēt par Ziemas olimpisko spēļu nedienām.

Photo
Photo

Slovākijas policija arestējusi Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētāju Rudu (video)

21.02.2011

Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētājs Jaromirs Ruda jau ir policijas rokās. Tas notika naktī no sestdienas uz svētdienu uz Slovākijas Ungārijas robežas Rušovces robežpunktā pārbaudes laikā.

Photo

Slovākijas ministrija pārmet organizētājiem Nedzirdīgo olimpisko spēļu atsaukšanu un neuzņemas atbildību ( video)

21.02.2011

2011. gada Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizēšanu kontrolēja nevalstiskās organizācijas un privātpersonas, kuri plānoja pasākumu bez Slovākijas Izglītības, zinātnes un sporta ministrijas piekrišanas. Ministrija ziņo, ka Slovākijas Nedzirdīgo sportistu asociācija (SNSA) par pasākuma organizēšanu Slovākijā izrādīja interesi jau agrāk, 2005. gadā. Bet ministrija tam nepiekrita augsto izmaksu dēļ un neuzņēmās par to galvot.

Photo

Kas visu izteic bez mēles?… Ābece!

18.02.2011

10.februārī projekta „Klusuma pasaule” pasākuma „Iekļaujies” dalībnieki devās izziņas gājienā uz Latgales Kultūras muzeju, lai apskatītu Jura Cibuļa apkopoto izdevumu kolekciju ar 400 ābecēm no visas pasaules.

Photo
Photo

Ēnu diena laikraksta „Kopsolī” redakcijā

18.02.2011

16. februāris – Ēnu diena visā pasaulē ir populārs 1. – 12. klases skolēnu karjeras izglītības pasākums. Tā Latvijā jau kļuvusi par tradīciju, jo noris vienpadsmito gadu. Šajā dienā uz šo populāro profesijas izvēles pasākumu laikraksta „Kopsolī” redakcijā ieradās četras ēnas.

Photo

Dejosim Mambo! (video)

17.02.2011

Reperis Šons Forbs sacerējis jaunu dziesmu „Dejosim Mambo” (Let's Mambo) , kurai šobrīd uzņem videoklipu. Tajā piedalās arī populārā un visiem labi zināmā aktrise Marlī Metlina, kurai arī Šons šo dziesmu ir veltījis. Merlina Metlina to uzzinājusi no publikācijām avīzē un Šonu uzrunājusi pati.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas