Search form

Jaunumi

Photo

Aicina piedalīties īsfilmu konkursā

15.02.2011

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija rīko īsfilmu konkursu "Kino zīmju valodā 2011"
 

ASV nedzirdīgie olimpieši: smagie treniņi bijuši veltīgi

14.02.2011

Tā ASV Nedzirdīgo olimpiskās vienības vadītājs Džefs Luiss ziņo ASV populārākajā laikrakstā USAtoday. ASV Nedzirdīgos olimpiskā vienība pauž lielu neapmierinātību ar Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu atcelšanu. Vēl pavisam nesen tika saņemti daudzi pretrunīgi un dažādi ziņojumi par Slovākijas gatavību sarīkot Nedzirdīgo ziemas olimpiādi. Mūsu sportisti turpināja nopietni trenēties. Tagad ir grūti izprast, kāpēc sacensības atceltas.

Photo

Atcelta Nedzirdīgo ziemas olimpiāde (video)

14.02.2011

Nedzirdīgo ziemas olimpiskās spēles Slovākijā nenotiks, jo organizatori nav pienācīgi sagatavojušies sacensību rīkošanai.

Photo

Šodien Valentīndiena, ieteicams pārbaudīt seksuālo veselību

14.02.2011

Ārsti uzsver, ka līdz pat 60% pacientu nezina, ka viņi inficējušies ar kādu no seksuāli transmisīvajām slimībām (STS), tādēļ SIA "Centrālā laboratorija" no šodienas ¬ līdz 28.februārim aicina veikt pilnu seksuālās veselības pārbaudes programmu "Sekss lielpilsētā".

Photo

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas konference pārcelta uz 26. februāri

14.02.2011

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas BIEDRU KONFERENCE notiks 26. februārī pl. 12 kultūras centrā „Rītausma”, Kandavas ielā 27, Rīgā.

Photo

Aicina iekļauties jauniešus projektā projektu „ Melodiskās rokas”

14.02.2011

Tevi aizrauj melodeklamācija? Vēlies gatavot scenārijus videoklipiem? Gribi kopīgi izveidot melodeklamāciju video? Tad šī informācija būs Tev!

Photo

2011. gads – Eiropas Brīvprātīgā darba gads

11.02.2011

Eiropas Savienības Padome pasludinājusi šo gadu par Eiropas Brīvprātīgā darba gadu 2011. Divdesmitajā janvārī izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks oficiāli arī Latvijā atklāja Eiropas Brīvprātīgā darba gadu. Kas īsti ir brīvprātīgais darbs, ko mēs par to zinām un vai arī nedzirdīgie var piedalīties?

Photo

Brauciens ar kabrioletu var pavājināt dzirdi

10.02.2011

ASV veiktajos zinātniskajos pētījumos noskaidrots: braucot kabrioletā vai citā līdzīgā automašīnā ar nolaistu jumtu, ja ātrums pārsniedz 90km/h, garām plūstošā vēja troksnis ir tik spēcīgs, ka var izraisīt ievērojamus dzirdes bojājumus.

Photo

Aktivitātes nedēļas nogalē!

10.02.2011

Pēdējā melodeklamāciju šova „Krāsaini sapņi” kārta, kurā jūs varat nobalsot par savu simpātiju!

Photo

Par Rīgas skolas jauno mītni

10.02.2011

Piektdien, 18. februārī, pl. 15 Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas zālē (A. Čaka ielā 42) notiks informatīvs pasākums skolēniem un skolēnu vecākiem par skolas kompleksa Graudu ielā 21 renovācijas projektu un darbu norisi.Par renovācijas darbu norisi stāstīs skolas direktore Kristiāna Pauniņa.Skola gaida visus interesentus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas