Search form

Jaunumi

Photo

Valdība piešķir papildu finansējumu tehniskajiem palīglīdzekļiem

29.11.2011

29. novembrī valdība nolēma papildus piešķirt 706 710 latu finansējuma , lai vidēji 6962 cilvēkiem šogad nodrošinātu iespēju saņemt tehniskos palīglīdzekļus saskaņā ar Labklājības ministrijas (LM) sagatavotā rīkojuma projekta „Par papildus finansējuma piešķiršanu ārkārtas situācijas valsts nodrošināto tehnisko palīglīdzekļu jomā novēršanai”.

Photo
Photo

Rītausmieši bija Kuldīgā un Ventspilī, vēl būs Jelgavā, Liepājā un…

28.11.2011

Projekta „Klusuma pasaule” 2.10 aktivitātes „Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas izstrāde un realizācija” ietvaros 26. novembrī KC „Rītausma” aktīvistu apvienotā grupa devās radošā izbraukumā uz Kurzemes pusi – vispirms rīta pusē Kuldīgā, pēc tam pēcpusdienā Ventspilī.

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Liepājnieki aicina: Piemini Latviju, lai kur tu būtu!

23.11.2011

Liepājas biedrībā LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros notika tematisks pasākums „ Mana Latvija”, kuplā skaitā pulcējot dalībniekus. Ienākot svētku norises telpā, visi saņēma Latvijas karoga piespraudi kā apliecinājumu par piederību Mātei – Latvijai.

Photo

„Mums ir ar ko lepoties!”– atzīst Ventspils ļaudis

23.11.2011

18. novembra pēcpusdienā arī ventspilnieki savā biedrībā rīkoja svinības par godu Latvijas svētkiem.

Photo

Kuldīdznieki izspēlē Latvijas vēstures tēmas un vēro Gaismas ceļu

22.11.2011

Tāpat kā citviet LNS sistēmā, arī Kuldīgas biedrībā nosvinēta Latvijas Republikas proklamēšanas 93.gadadiena. Uz pasākumu tieši 18. novembrī biedri ieradās, svinīgi noskaņoti, saposušies un rotājušies ar Latvijas karodziņu piespraudēm.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas