Search form

Jaunumi

Photo

Festivāls Valmierā noslēdzies (foto)

04.06.2018

Sestdien, 2. jūnijā Valmierā notika LNS 22. un jau trešais Latvijas Nedzirdīgo savienības amatiermākslas festivāls šajā pilsētā. Atcerēsimies, ka tieši Valmierā dzima ideja par amatiermākslas festivāliem un 1996. gadā notika pats pirmais festivāls.

Photo
Photo

Kopsolī maija numurā – no vieniem svētkiem pie citiem!

21.05.2018

Tā varētu teikt par kopējo mūsu avīzes saturu, kas 12 lappusēs ietvēris vairāku nozīmīgu un atceres vērtu notikumu atzīmēšanu, jo tie ir ar paliekošu vietu LNS vēsturiskajā ceļā uz savu simtgadi pēc nieka pāris gadiem.

Photo

VUGD informē: maija beigās notiks trauksmes sirēnu gatavības pārbaude (video)

18.05.2018

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (turpmāk – VUGD) informē, ka šī gada maija beigās plāno pārbaudīt trauksmes sirēnu gatavību. Būs ieslēgtas trauksmes sirēnas uz trim minūtēm.

Photo

Liepājā svin biedrības 70. gadskārtu

14.05.2018

Liepājas biedrības īstais 70 gadu jubilejas datums ir 6. aprīlī. Biedrība savā biedru lokā to atzīmēja 10. aprīlī, bet lielais jubilejas pasākums ar viesu piedalīšanos tika svinēts 12. maijā.

Photo

4.MAIJS. SVINAM BRĪVĪBU KOPĀ AR LTV!

03.05.2018

4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Latvijas Televīzija piedāvā īpašus raidījumus un filmas saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem. LTV svētku tiešraides būs skatāmas LTV interneta platformā www.ltv.lv  tiešraides režīmā, kā arī pēc tam arhīvā.

Photo
Photo
Photo

Kuldīgas biedri realizēs projektu

20.04.2018

Noslēdzies Kurzemes pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu, starpkultūru dialoga un mazākumtautību NVO atbalsta konkurss “Iesaisties Kurzemē!”. To finansē LR Kultūras ministrija un administrē Kurzemes NVO atbalsta centrs.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas