Search form

Jaunumi

Photo

Par 2010. gadu Rīgas interešu un sporta izglītības nominācijas laureātiem kļuvuši arī vairāki Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolas skolēni un pedagogi

23.11.2010

Jau vairāk nekā 10 gadus Rīgas pašvaldība piešķir nominācijas Rīgas interešu un sporta izglītības pedagogiem un audzēkņiem.

Photo
Photo

Liepājnieki ievieto laimes kapsulu savas jaunās mājas pamatos

22.11.2010

Liepājas nodaļas biedri novembrī kolektīvi apmeklēja jaunā dienas centra ēkas būvlaukumu. Gājiena mērķis – ierakt būves pamatos kapsulu ar novēlējumiem un veiksmes monētām. Pie reizes arī visu kārtīgi apskatīt, novērtēt, kas padarīts, pasapņot par to, kā te viss izskatīsies pēc tam, kad ēka būs gatava.

Photo

Filmu festivāls Galaudetā kā Holivudā (video)

22.11.2010

No 4. līdz 7. novembrim norisinājās Galaudetas pirmais filmu festivāls. Ir bijuši vairāki filmu festivāli, taču šis ir pirmais, var teikt, Holivudas cienīgs, jo tajā ne tikai demonstrē filmas, bet arī apbalvo dažādās kategorijās – labākā dokumentālā filma, labākais pirmā plāna aktieris utt.

Photo
Photo

Pateicības raksts rēzekniešiem par divām iespaidiem bagātām dienām

17.11.2010

Pirms dažām nedēļām mēs, ventspilnieki, viesojāmies Latgales pusē Rēzeknē. Jau iebraucot varējām redzēt pilsētas vēsturiskās celtnes. Pirmā pietura pie centrālā pieminekļa Latgales Māra, kur kopīgi arī nofotografējāmies.

Photo

Cik tālu ir jaunbūves celtniecība Rīgā

17.11.2010

Nesen mūsu Liepājas korespondents Austris Nikiforovs informēja, cik tālu pavirzījusies būvniecība Liepājā. Tagad palūkosimies, kā izskatās LNS otrās jaunbūves Rīgā, Elvīras ielā 19 celtniecības laukumā un ko par celtniecības gaitu stāsta atbildīgās personas.

Photo
Photo
Photo

Ekskluzīvi: melodeklamāciju šova pirmās kārtas videoieraksts (video)

16.11.2010

Daudzi mūsu biedri visā Latvijā nevarēja ierasties uz pirmā melodeklamāciju šova „Krāsaini sapņi” pirmo kārtu 30. oktobrī. Tāpēc jums piedāvājam to noskatīties šeit.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas