Search form

Jaunumi

Photo

Latvijas Krājbankas klientu ievērībai: jārīkojas steidzīgi!(papildināts)

22.11.2011

Naktī no šīs pirmdienas uz otrdienu apturēta Latvijas Krājbankas visu finanšu pakalpojumu sniegšana, jo bankā konstatēts līdzekļu iztrūkums. Apturēta arī Latvijas Krājbankas valdes un padomes darbība un iecelti pilnvarnieki. Pašlaik klientiem bankas pakalpojumi nav pieejami, nedarbojas ne pati banka, ne internetbanka, ne arī Latvijas Krājbankas bankomāti.

Photo

Patriotiskās jūtas pret Latviju pieaug: tas manāms arī „Rītausmā”

21.11.2011

Nedēļas nogalē Latvijas dzimšanas dienas svinības plaši izvērsās ne vien visā Latvijā, bet arī daudzās citās pasaules valstīs. Nedzirdīgie Latvijas pilsoņi, kuri dzīvo un strādā ārpus savas dzimtenes, dažādos sociālajos portālos sveica Latviju. Šie svētki tika atzīmēti visās LNS biedrībās, tostarp arī KC „Rītausma” tieši 18. novembrī

Photo

LNJO izzina: Kas jādara, lai veidotu ideālu augumu un pievilcīgu tēlu ar sava apģērba palīdzību

21.11.2011

9. novembrī Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija (LNJO) sievietēm organizēja nodarbību "Proporcija apģērbos un aksesuāros", ko vadīja stiliste Kristīne Pridanova. Pieteicās 8 nedzirdīgās dalībnieces.

Photo

Lai iemīlētu savu zemi, tā jāiepazīst

17.11.2011

LNS darbinieki 17. novembrī devās pārgājienā pa Vecrīgu, lai iepazītos ar vēsturiski nozīmīgākajām vietām, kas saistās ar Latvijas brīvības cīņām, neatkarības iegūšanu 1918. gadā un tās nosargāšanu tagadējās brīvvalsts laikā.

Photo
Photo

Apdraudēts zīmju valodas statuss Dānijā un Nīderlandē

17.11.2011

Pasaules Nedzirdīgo federācija un Eiropas Nedzirdīgo savienība pauž bažas sakarā ar apdraudējumu nedzirdīgo zīmju valodas statusam Dānijā un Nīderlandē.

Photo
Photo
Photo
Photo

Kuldīdznieki atbildēja uz 122 jautājumiem

15.11.2011

5. novembrī sava novada Sociālā dienesta zālē notika Kuldīgas biedrības " Prāta spēļu" konkurss. Piedalījās 9 komandas (komandā – 2 dalībnieki).

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas