Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Būs vēl vairāk kvalificētu datorspeciālistu

30.10.2013

Baltijas bērnu fonda finansēto divu gadu apmācību kursu šī gada jūnijā beidza kārtējā nedzirdīgo cilvēku grupa, kas saņēma Eiropas līmeņa datorprasmes starptautiski atzītu sertifikātu ECDL (European Computer Driving Licence ). Viņu vidū bija arī vairāki LNS darbinieki  – Valdis Krauklis, Laura Gaile, Juris Grundulis, kā arī LNSF prezidents Varis Strazdiņš ar dzīvesbiedri u.c.  

Photo

ASV: Nedzirdīgo klubs cīnās par kultūras saglabāšanu

29.10.2013

Nedzirdīgo klubs, kas atrodas Ņujorkas pilsētas apgabalā esošajā Steitenailendas salā, dibināts pirms 58 gadiem. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies, bet klubs joprojām ir nozīmīgs tā biedriem, kuri tam vienmēr bijuši uzticīgi, raksta vietējais laikraksts „Staten Island Advance”.

Photo
Photo

Atceroties jaunības ballītes…

28.10.2013

25. oktobra pēcpusdienā grupa vecāka gadagājuma biedru – projekta „Nepalikt vieniem klusumā” Dienas centra apmeklētāji ieradās Informācijas centra telpās Jāņa sētā 5, lai pārstaigātu atmiņās savas jaunības gaitas, kas bieži veda uz šo vietu pirms vairākiem desmitiem gadu.

Photo
Photo
Photo
Photo

Nedzirdīgie un dzirdīgie – tā ir viena pasaule!

24.10.2013

Jūrmalas vēstures un mākslas biedrība sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi un Jūrmalas pilsētas muzeju turpina rūpes par nedzirdīgo jūrmalnieku integrāciju sabiedrībā, lai mazinātu šo pilsētas iedzīvotāju atstumtības sajūtu un panāktu aktīvāku iesaisti Jūrmalas šodienā un rītdienā, dažādos kultūras pasākumos, kā arī citos ikdienišķākos un neierastākos notikumos.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas