Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo
Photo

Klusumā skanoši vārdi

18.03.2010

Ar šādu virsrakstu žurnālā „Ieva” 11.nr. (2010. 17. 03) publicēts raksts par mūsu laikabiedri ELFU ZARIŅU, pazīstamu nedzirdīgo kopienas aktīvisti un līdzdalībnieci daudzos nedzirdīgo jauniešu organizācijas (LNJO) un LNS pasākumos.

Photo

Radio raidījumā „Krustpunktā”: Rīgas Nedzirdīgo skolas pēkšņās pārmaiņas

07.06.2010

Kā zināms, šogad plānota Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolas pārcelšanās uz jaunu mītnes vietu Pārdaugavā, Graudu ielā. No 1. jūlija jaunās mītnes ēka tiks nodota Rīgas Nedzirdīgo skolas rīcībā. Jūlijā tur sāksies remontdarbi par ES un Rīgas Domes naudu, lai mācības tajā varētu uzsākt jau no rudens.

Photo
Photo

Nedzirdīgie skolēni viesojas Eiropas Parlamentā

14.04.2010

„Šorīt, 14. aprīlī, LV radio I izskanēja ziņa par Rīgas Nedzirdīgo skolas audzēkņu grupas braucienu uz Eiropas Parlamentu Briselē un tikšanos ar nedzirdīgo eiroparlamentārieti ungāru Adamu Kosu,” mums ziņo Jautrīte Groma.

Photo

Daina Platace, Miss Deaf Latvija

06.09.2010

Ar šādu nosaukumu lasāma publikācija žurnāla „Ir” 13.nr. jūlijā.
Raksta autore stāsta, ka Daina dosies uz nedzirdīgo mei­teņu skaistumkonkursu Gruzijā šī gada jūlijā.

Photo

Viņi nedzird mazo raudam, jo ir… nedzirdīgi

06.09.2010

Žurnālā „Mans Mazais” publicēts sirsnīgs raksts par jauno Dekšņu ģimeni – Aldi (25), Oksanu (24) un Marko (2 mēn.). Sarunā ar žurnālisti Z. Blanku Aldis un Oksana at­klāti stāsta par savu pieredzi bērna gaidībās un lološanā pēc viņa piedzimšanas.

Photo

Gāja pāri sliedēm pēc hamburgera...

06.09.2010

Tā saucas raksts par traģisku nelaimes gadījumu šā gada 13. jū­nijā uz Latvijas Dzelzceļa pie Slāvu tilta apļa, kas notika ar 12 – gadīgu nedzirdīgu zēnu Valmieras skolas audzēkni Elvi Vanagu. Tā autore L. Dzērve uzsver, ka raksta mērķis – saasināt uzmanību, brīdināt un paglābt sabiedrību no tamlīdzīgiem bēdīgiem gadījumiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas