Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo

Diskusija „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti” (video)

04.12.2012

Lai spriestu par tiesību īstenošanu cilvēkiem ar invaliditāti un turpmāko valsts atbalstu, Saeimā pirmdien, 3.decembrī, notika diskusija „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”. Šajā dienā, atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, Saeimā tika atklāta arī pirmā Latvijā un Baltijā ceļojošā fotogrāfiju izstāde „Tu esi. Tu vari.” par paraolimpiskajām spēlēm.

Photo

Malnavas koledžā šogad mācās 4 studenti ar dzirdes traucējumiem

27.09.2012

(no LTV-1 ziņu sižeta – 25. 09 pl. 18)

Photo

Inese Immure: Visu laiku jāpierāda, ka neesi sliktāka par dzirdīgajiem

04.09.2012

Laureātei nominācijā "Par nesavtīgu darbu sabiedrības labā" Inesei Immurei nevienas varasvīru durvis nav par smagām un argumentu vesels klēpis, lai aizstāvētu Latvijas nedzirdīgo cilvēku intereses. 


Photo

Latvijas Radio 4 programmā „Doma laukums” par surdotulka pakalpojumu nedzirdīgajiem cilvēkiem

31.08.2012

30. augustā Latvijas Radio 4 raidījumā „Doma laukums” LNS prezidents Arnolds Pavlins komentēja 28. augustā valdībā pieņemtos grozījumus Invaliditātes likumā attiecībā uz surdotulka pakalpojuma apmaksu no valsts budžeta nedzirdīgajiem cilvēkiem līdz 10 stundām mēnesī.

Photo
Photo
Photo

Projekts „Jaunatne darbībā” vieno četru valstu vājdzirdīgos un dzirdīgos jauniešus

20.08.2012

Jūlija sākumā no Adanas pilsētas Turcijā atgriezās Latvijas jauniešu grupa, kas nedēļu šajā valstī piedalījās vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem jauniešiem domātā projektā.

Photo

Projekts palīdz atklāt cilvēku ar dzirdes traucējumiem talantus

19.06.2012

Jūrmalas pilsētas vēstures un mākslas biedrība sadarbībā ar Jūrmalas Pilsētas muzeju sākusi īstenot sabiedrības integrācijas projektu „Jūrmalas iedzīvotāju ar dzirdes traucējumiem integrācija pilsētas sabiedriskajā dzīvē izmantojot vizuālo un lietišķo mākslu”. Tā mērķis ir veicināt vājdzirdīgo un nedzirdīgo iedzīvotāju pašizpausmes spējas un integrāciju pilsētas sabiedrībā, kā instrumentus izmantojot glezniecību un lietišķo mākslu.

Photo

Latvijas radio – 1 raidījumā „Kā labāk dzīvot” – par konkursa „Sieviete Latvijai 2012” laureātēm (18. jūnijā)

19.06.2012

Mums līdzās ir daudz radošu sieviešu – personību, kas katra savā jomā veic labus, visiem mums tik nozīmīgus darbus. Jau 15 gadus Latvijas Avīze rīko šo konkursu, kurā sabiedrība aicināta informēt redakciju par Latvijas sievietēm un viņu nenovērtējamo veikumu – gan savā ģimenē, gan uzņēmumā, gan pagastā un pilsētā. Konkursam tika atsūtīts vairāki simti pieteikumu. Žūrija, aptuveni 3 nedēļu laikā cītīgi strādājot, rūpīgi izvērtēja minēto visās vēstulēs.

Photo

Iepazīstinam ar konkursa "Sieviete Latvijai 2012" laureātēm
 (foto)

19.06.2012

Jau piecpadsmit gadi pagājuši, kopš "Latvijas Avīze" sumina radošas, aktīvas un nesavtīgas sievietes, par kurām līdzcilvēki mums atsūtījuši brīnišķīgas vēstules, piedaloties konkursā "Sieviete Latvijai". Šā gada laureātēm ir kāda kopīga iezīme – viņas visas ne vien pašas spējušas īstenot drosmīgas ieceres, sākot kaut no nulles punkta, bet iedrošina un atbalsta arī citus gāzt kalnus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas