Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo

Žūrijas vērtējums par festivāla "Rīga spēlē teātri" izrādēm: Teicami!

01.12.2014

Interneta portālā "Kroders.lv"  rakstā par festivālu "Rīga spēlē teātri" žūrija slavē mūsu režisoru un nedzirdīgo aktieru veikumu. Šeit teksta izvilkumi tieši par mūsu aktieru sniegumu festivālā parādītajās izrādēs –„ Persefone”, „Balerīnas" un „Dzīves skola Nr.1".

Photo

Par mūsējiem raksta…

30.09.2014

Laikraksta „Ziemeļlatvija” 18. septembra numurā publicēts Santas Sinkas un Alda Dubļāna raksts „Spēka diena izaicina, iedvesmo un vieno iedzīvotājus visā Latvijā”, kurā aprakstīta arī LNS Smiltenes RB biedres Ingrīdas Ozolas un viņas bērnu dalība Spēka dienas sacensībās. Lūk, fragments no raksta.

Photo

Citi raksta par mūsējiem

01.09.2014

Jaunākajā „Rīgas Viļņi” numurā žurnāliste Sandra Krauze apraksta LNS RC darbinieces – surdotulkotājas Lauru un Justīni Pliskas.

Photo
Photo

Portālā tvnet par svētkiem Rītausmā (video)

25.06.2014

Par Līgodienu Rītausmā (20. 06) krievu valodā parādījusies informācija portālā www.rus.tvnet.lv. Raksta nosaukums – „Cik klusi Līgodienu svinēja nedzirdīgo sabiedrībā” (21. 06).

Photo

Pirmo reizi – Tukumā! (foto un video)

09.06.2014

Pirmo reizi Latvijas nedzirdīgo pašdarbības festivāls notika Tukumā. Turklāt nevis brīvā dabā, kā beidzamajos gados ierasts, bet kultūras namā. Labums bija tas, ka varējām tukumniekiem nodemonstrēt mūsu tradicionālo, krāšņo gājienu lepnā policijas eskorta pavadībā. Viss izdevās, un arī laiks sestdien, 7. jūnijā, bija kā dieva sūtīts.

Photo

Sirsnīgi svētki visiem

09.06.2014

Sestdien, 7. jūnijā, Tukumā norisinājās Latvijas Nedzirdīgo savienības un Tukuma novada domes organizētais kultūras festivāls «Uz Tukumu pēc smukuma».

Photo

Nepalikt vieniem klusumā

04.04.2014

Dzirdes invalīdu dienas centrs ir vienīgais Latvijā, kur nedzirdīgos atgriež sabiedriskajā dzīvē.

Photo

„Neatņemiet mums otrās mājas …”

31.03.2014

Tā saucas krievu laikrakstā „Ziņas Šodien” publicētais raksts par situāciju, kas veidojas, beidzoties LNS projektam „Nepalikt vieniem klusumā”.

Photo

Olga Veidiņa augstu novērtē dzirdes invalīdu dienas centru un projektu "Nepalikt vieniem klusumā"

24.03.2014

Ceturtdien, 20. martā, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa apmeklēja Dienas centru cilvēkiem ar dzirdes invaliditāti, kas atrodas Elvīras ielā 19. Apmeklējuma mērķis bija iepazīties ar centra veiktajām aktivitātēm. Tikšanās reizē klāt bija Dienas centra vadītāja Diāna Zālamane – Leite, Latvijas Nedzirdīgo savienības prezidents, valdes priekšsēdētājs Edgars Vorslovs, sarunā aktīvi ar surdotulku palīdzību iesaistījās dienas centra apmeklētāji-seniori un Eiropas Sociālā fonda projekta „Nepalikt vieniem klusumā” māmiņas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas