Search form

15.09.2020

Drukāt

Daugavpilieši gatavojas Nedzirdīgo dienas festivālam!

Photo

 LNS Daugavpils reģionālās biedrības biedri izsaka lielu pateicību Daugavpils pilsētas domei par piešķirto līdzfinansējumu no budžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds” transporta pakalpojumiem, lai 16 nedzirdīgie cilvēki varētu piedalīties 2020. gada 26. septembrī Nedzirdīgo dienas festivālā “KĀDI MĒS BIJĀM UN KĀDI ESAM…LNS 100”.


Šobrīd daugavpilieši cītīgi kopā ar biedrības vadītāju Elvīru Čaiku gatavo savus priekšnesumus, lai pārstāvētu savu Daugavpils pilsētu ikgadējā Nedzirdīgo dienas festivālā.

Dalība festivālā sniedz nedzirdīgajiem cilvēkiem iespēju gan popularizēt Daugavpils pilsētas ieguldījumu nedzirdīgo pašdarbības un amatiermākslas attīstībā, gan darboties nedzirdīgo kultūras uzturēšanā un sabiedrības bagātināšanā, parādot nedzirdīgo cilvēku kultūras vērtības caur mākslu uz skatuves.

Gatavošanās festivālam notiek ļoti intensīvi, organizējot mēģinājumus katru dienu un slīpējot katru soli un zīmju valodas niansi, bet savādāk jau nevar būt, jo ļoti liela ir vēlme parādīt, cik nedzirdīgie cilvēki iekšēji ir talantīgi, radoši un uzņēmīgi. Tā ir lieliska iespēja arī pašam cilvēkam attīstīties un augt kā amatiermākslas dalībniekam, būt sociāli aktīvam, līdzdarboties un iekļauties sabiedriskajā dzīvē.

Tik liela mēroga pasākumi dod iespēju nedzirdīgajiem nebūt izolētiem kultūras jomā, attīstīt savu radošo potenciālu, pilnveidot aktiermākslas iemaņas un spējas, kā arī apmainīties pieredzē ar citiem nedzirdīgiem amatiermākslas pārstāvjiem no visas Latvijas.

Uz drīzu tikšanos festivālā!

Informācija sagatavota ar Daugavpils pilsētas domes finansiālu atbalstu.

 

Informāciju sagatavoja: LNS Iepirkumu un projektu nodaļas projektu koordinatore Karīna Pavlova.


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas