Search form

Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti

01.11.2019

Projektā paveikts viss iecerētais

Šodien, 2019. gada 1. novembrī, beidzās projekts “Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti”. Projekta realizācija ilga 7 mēnešus, tā sākās 10. aprīlī, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālajam atbalstam.

30.10.2019

Videokampaņas sižets “Kur griezties pēc palīdzības” zīmju valodā

Projekta ietvaros tika sagatavots videokampaņas “Kas Tev jāzina par vardarbību” sižets “Kur griezties pēc palīdzības”. Aicinām jūs noskatīties video latviešu zīmju valodā par palīdzības saņemšanu no vardarbības.

30.10.2019

Paneļdiskusijas “Vardarbībai NĒ!” videoapkopojums zīmju valodā

Piedāvājam noskatīties 2019. gada 28. septembrī kultūras centrā “Rītausma” notikušās paneļdiskusijas “Vardarbība NĒ!” videoapkopojumu.

29.10.2019

Videokampaņas sižets "Kas Tev jāzina par vardarbību" zīmju valodā

Projekta ietvaros tika sagatavots videokampaņa sižets “Kas Tev jāzina par vardarbību”.Aicinām jūs noskatīties videokampaņas sižetu, kas ir vardarbība un kādas ir tās formas, latviešu zīmju valodā.

15.10.2019

Vardarbībai NĒ!

Tieši Nedzirdīgo dienā 28. septembrī Rītausmā notika diskusija “Vardarbībai NĒ!”. Paneļdiskusiju organizēja Latvijas Nedzirdīgo savienība Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiāli atbalstītā projekta “Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti” ietvaros. Diskusiju vadīja projekta vadītāja Aija Sannikova.

11.10.2019

Kas tev jāzina par vardarbību?

Projekta ietvaros tika izstrādāts buklets “Kas tev jāzina par vardarbību?”. ŠĪ ir maz pētīta tēma mūsu kopienā, tāpēc lūdzam izlasīt bukletā apkopoto informāciju – šeit.

19.09.2019

Vardarbība pret sievieti – izdomājums vai aktualitāte?

Sestdien, 28. septembrī pl. 11 Kandavas ielā 27, Rīgā notiks paneļdiskusija “Vardarbībai NĒ!”.

09.09.2019

Notiks praktiskais seminārs “Vardarbība pret sievieti kā viena no diskriminācijas formām. Stereotipi.”

18. septembrī un 4. oktobrī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas līdzfinansētā LNS projekta “Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti” 3.aktivitātes “Praktiskais seminārs “Vardarbība pret sievieti kā viena no diskriminācijas formām. Stereotipi.”” ietvaros notiks praktiskais apmācību seminārs “Vardarbība pret sievieti kā viena no diskriminācijas formām. Stereotipi.” vardarbības jautājumos. Seminārs kopumā ilgs 2 dienas; 8 stundas (katrā dienā – 4 stundas).

29.08.2019

Pētījuma “Nedzirdīgo cilvēku izpratne un stereotipi par vardarbību pret sievieti” kopsavilkums

Projekta “Intervence: stereotipi un vardarbība pret sievieti” tika veikts pētījums “Nedzirdīgo cilvēku izpratne un stereotipi par vardarbību pret sievieti”. Šeit ir iespējams aplūkot pētījuma rezultātu kopsavilkumu.

20.08.2019

Par stereotipiem un vardarbību pret sievieti

Tuvojas nobeigumam Rīgas pilsē¬tā dzīvojošo nedzirdīgo sieviešu un vīriešu aptauja par vardarbību nedzir¬dīgo kopienā: kā nedzirdīgie cilvēki izprot, kas ir vardarbība, un vai šāda problēma pastāv arī nedzirdīgo vidū.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas