Search form

16.04.2021

Drukāt

Video ziņas Nr. 26 "Aktuālās ziņas Liepājā: Goda un Gada liepājniekus godinās svinīgā pasākumā Liepājas 396. dzimšanas dienā!"


Katru gadu, arī šoreiz Liepājas dzimšanas dienā sveiksim tos liepājniekus, kuri ar savu rīcību un darbu 2020 gadā bija īpaši novērtēti un saņēmuši “Goda un gada liepājnieks 2020” balvu.

Saistībā ar valstī stingrajiem ierobežojumiem, apbalvošanas pasākums jau iepriekš ir ierakstīta, ievērojot valstī noteiktos pasākumus un pulcēšanās ierobežojumus un 18. martā pulksten 20.00 mēs varēsim vērot skaistu un svinīgu tās pārraidi.

Apbalvošanu varēs vērot Liepājas pilsētas oficiālajā Facebook kontā - www.facebook.com/liepajalv. Šogad pirmo reizi šī apbalvošanas pasākums būs skatāma arī ar surdotulkojumu!

Pasākumu vadīs aktieris Gints Grāvelis, balvas pasniegs Liepājas pilsētas vadība un īpašos video sižetos varēsim labāk iepazīt 1‘’ Goda liepājnieku’’ un 15 ‘’Gada liepājnieks’’ saņēmējus.

Goda liepājnieka balvu piešķir vienu reizi mūžā. Bet gada liepājnieka balvu vienam cilvēkam var piešķirt arī vairākkārt.

Lai novērtētu līdzcilvēku ieguldījumu un devumu pilsētas attīstībai 2020. gadā, iedzīvotāji no 14. janvāra līdz 2. februārim varēja pieteikt jebkurus Liepājai tuvus cilvēkus apbalvojuma saņemšanai. Kopumā bija saņemti 50 pieteikumi apbalvojumu piešķiršanai par 38 personām. Goda liepājnieka apbalvojumam saņemti 16 pieteikumi par 9 personām, Gada liepājnieka apbalvojumam – 34 pieteikumi par 29 personām.

Iesniegtos pretendentus Goda un Gada liepājnieka balvai izvērtēja Apbalvojumu komisija, kurā darbojas 15 dažādu nozaru pārstāvji, no kuriem liela daļa bijuši Goda un Gada liepājnieku godā. Apbalvojuma saņēmējus 18. februāra Liepājas domes sēdē apstiprināja arī Liepājas domes deputāti.

Skatāmies apbalvošanas pasākumu 18. martā plkst. 20.00 www.facebook.com/liepajalv ar surdotulkojumu!

Video ziņas tika sagatavotas Liepājas pilsētas pašvaldības un SIA ''LNS Rehabilitācijas centrs'' finansētā LNS projekta ''Informācija. Radošums. Sabiedrība'' ietvaros.

 


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas