Search form

20.05.2021

Drukāt

Aktuālās ziņas zīmju valodā Nr. 1: Iedzīvotāji aicināti bezmaksas apgūt nūjošanas pamatus

Photo


          Lai iepazīstinātu liepājniekus ar nūjošanu kā veselīga dzīvesveidu un iemācītu pareizu nūjošanas tehniku, Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Nūjo ar vēju” aicina apgūt nūjošanas pamatus pie sertificēta nūjošanas instruktora Imanta Ločmeļa.

Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, lai iegūtu jaunas vai atkārtotu esošās zināšanas par pareizu nūjošanas tehniku. Instruktors iemācīs kā pareizi nūjot un izlabos kļūdas nūjošanas tehnikā.

Lai nedzirdīgais varētu labāk izprast instruktora sacīto, sarunājiet un apmeklējiet nodarbību kopā ar kādu vājdzirdīgu personu, kurš labi saprot dzirdīgu cilvēku teikto, vai sarunājiet surdotulku.

  • 1. nodarbību cikls: 2., 7., 9. jūnijā,
  • 2. nodarbību cikls: 14.,16.,18. jūnijā,
  • 3. nodarbību cikls: 21., 28., 30. jūnijā.

Nodarbības sāksies pulksten 18.00 un norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā un pludmalē. Tikšanās vieta: Jūrmalas ielas galā, netālu no skeitparka. Vienas nodarbības ilgums 1 stunda. Visi interesenti tiks nodrošināti ar nūjām.

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības noteikumiem, vietu skaits nodarbībā ir ierobežots – 10 cilvēki un instruktors. Uz nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās, rakstot īsziņu uz numuru 26 462 030 (Benita), norādot savu vārdu, uzvārdu un vēlamo nodarbību ciklu (1., 2. vai 3.) un Jums jāsaņem apstiprinājums!

Jums par šo nodarbību nekas nav jāmaksā!

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros.


Video ziņas tika sagatavotas Liepājas pilsētas pašvaldības un SIA ''LNS Rehabilitācijas centrs'' finansētā LNS projekta ''Informācijas izpratne un līdzdalība sabiedriskajā dzīvē” ietvaros.


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas