Search form

05.08.2019

Drukāt

Liepājnieki aizraujas ar ziepju vārīšanu!

Photo

Šogad LNS Liepājas RB realizē Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansēto projektu “Roku rokā kopā varam!”. Tā ietvaros darbojas ziepju darbnīca “Prieks darboties kopā!”.


Tas ir kaut kas jauns, līdz šim vēl nebijis, un liepājnieki aizrautīgi mācās gatavot ziepes, un izrādās šis process ir visnotaļ radošs un interesants.

Jā, jā, liepājnieki paši mācās gatavot ziepes un skrubjus un darīs to līdz decembra beigām.

Kas bija īpašs šajās ziepju darbnīcas nodarbībās? Galvenokārt, draudzīga atmosfēra, liepājnieku neviltota interese, atvērtība un tieksme darboties, liela atsaucība. Katrā nodarbībā zāle bija pilna, un vairākas stundas pagāja vienkārši nemanot – ar smiekliem, jokiem un labu noskaņojumu!, pievienojot aromātam kādu no citām ēteriskajām eļļām, kā arī pievienojot krāsvielas, jūras sāli, kafijas biezumus. Liepājnieki gatavo ziepes un skrubjus, izmantojot speciālo ziepju masu no kokosriekstu eļļas, kaltētus ziedus, augļus, rīsus, auzu pārslas utt.

Ko vēl pateikt? Par savu veselību un skaistumu varam paši rūpēties arī mājas apstākļos, tas nav grūti, tas ir interesanti un ekonomiski izdevīgi.

Liepājnieki, sekojiet līdzi projekta aktualitātēm un piebiedrojieties! Mācīsimies gatavot ziepes, gēlus, skrubjus u.c. Garlaicīgi nebūs!

 

Projektu “Roku rokā kopā varam!” finansē Liepājas pilsētas pašvaldība un līdzfinansē LNS sadarbības partneris SIA “LNS Rehabilitācijas centrs”.

 

Rakstu sagatavoja: Karīna Pavlova
Foto: Gundega Paņko
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas