Search form

21.08.2019

Drukāt

Liepājnieki mācās gatavot krāsainās ziepju – skrubju bumbiņas!

Photo

18. augusta pēcpusdienā Liepājas RB telpā ieradās ikviens, kam interesē gatavot ziepes.


Bija sanākuši gan mūsu biedri, gan arī dzirdīgi bērni un viņu vecāki.

Visiem, it sevišķi bērniem, ļoti patika mīcīt ziepju masu, veidot bumbiņas un pievienot tai  tīkamākās smaržas un krāsas.

Gatavošanas variācijas ir ļoti dažādas, un te ir vieta savai fantāzijai un radošai pašizpausmei. Liels prieks bija vērot, kā vecāki darbojas ar kopā ar bērniem, nepaliekot malā, bet aktīvi iesaistoties procesā.

Nodarbības beigās ikviens varēja ņemt mājās paša gatavotās ziepju – skrubju bumbiņas.

Nerakstīsim daudz, bet piedāvājam ielūkoties to gatavošanas procesā.

Annijas Jaunzemes (9 gadi) viedoklis par organizēto nodarbību: “Patika gatavot, jo bija kā masāža plaukstām tad, kad mīcījām ziepju masu un veidojām bumbiņas. Patika sadarboties ar pārējiem, kā arī izvēlēties dažādas krāsas un smaržas. Es ceru, ka kādu vakaru varēšu relaksēties ar šīm pašgatavotajām bumbiņām.”

Lauris Jaunzemis (11 gadi): “Man ļoti patika gatavot  bumbiņas, kā arī ļoti interesēja gatavošanas gaita. Protams, bija patīkami, ka mums bija dažādas krāsas un visādas smaržas savai izvēlei. Ceru, ka nākamreiz gatavosim ziepes formiņās!”

Karīna Pavlova, LNS projektu koordinatore: “Biju patīkami pārsteigta, ka nodarbībā piedalījās daudz bērnu, to vecāki. No malas ļoti aizkustinoši bija novērot, ka vecāki un bērni kopā “strādāja”. Esmu priecīga, ka cilvēki aktīvi darbojas, nesēž maliņā.

 Gatavot ziepes – tas ir radošs process, var daudz ko iemācīties. Bet galvenais –  manuprāt,  visi, kuri atnāca, guva pozitīvas emocijas no paša procesa, izbaudīja iespēju interesanti, jautri pavadīt kopā savu brīvdienu!”

Nākamā nodarbība paredzēta 31. augustā!

Nāciet, gatavosim ziepes kopā!

 

 

Ziepju darbnīca tika organizēta Liepājas pilsētas pašvaldības un SIA ''LNS Rehabilitācijas centrs'' finansētā LNS projekta ''Roku rokā kopā varam!'' ietvaros.

 

Rakstu sagatavoja: Liene Grenevica, publicitātes un informācijas ieviešanas darba grupas ziņu korespondente.
Foto: Gundega Paņko, publicitātes un informācijas ieviešanas darba grupas ziņu korespondente.


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas