Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo

Latvijas radio – 1 raidījumā „Kā labāk dzīvot” – par konkursa „Sieviete Latvijai 2012” laureātēm (18. jūnijā)

19.06.2012

Mums līdzās ir daudz radošu sieviešu – personību, kas katra savā jomā veic labus, visiem mums tik nozīmīgus darbus. Jau 15 gadus Latvijas Avīze rīko šo konkursu, kurā sabiedrība aicināta informēt redakciju par Latvijas sievietēm un viņu nenovērtējamo veikumu – gan savā ģimenē, gan uzņēmumā, gan pagastā un pilsētā. Konkursam tika atsūtīts vairāki simti pieteikumu. Žūrija, aptuveni 3 nedēļu laikā cītīgi strādājot, rūpīgi izvērtēja minēto visās vēstulēs.

Photo

Iepazīstinam ar konkursa "Sieviete Latvijai 2012" laureātēm
 (foto)

19.06.2012

Jau piecpadsmit gadi pagājuši, kopš "Latvijas Avīze" sumina radošas, aktīvas un nesavtīgas sievietes, par kurām līdzcilvēki mums atsūtījuši brīnišķīgas vēstules, piedaloties konkursā "Sieviete Latvijai". Šā gada laureātēm ir kāda kopīga iezīme – viņas visas ne vien pašas spējušas īstenot drosmīgas ieceres, sākot kaut no nulles punkta, bet iedrošina un atbalsta arī citus gāzt kalnus.

Photo

Mūsu sievietes ir vislabākās!

12.06.2012

Laikam un gadiem nav ātruma ierobežojuma, tas skrien, pat neatskatoties, un raugi, "Latvijas Avīze" gatavojas savai ceturtdaļgadsimta jubilejai, bet jau pavisam drīz sveiksim jau piecpadsmitā vēstuļu konkursa "Sieviete Latvijai" izlaidumu!

Photo

Laikraksts „Kurzemnieks” pirmajā lappusē ziņo par LNS Kuldīgas biedrības jubileju

19.04.2012

2012. gada 18. aprīlī laikraksta „Kurzemnieks” 45. nr. pirmajā lappusē publicēta īsa ziņa (ar foto) par LNS Kuldīgas biedrības jubileju: Nedzirdīgo biedrībai – 60.

Photo

NEPLP, par spīti iebildumiem, apņēmusies pāriet uz televīzijas subtitrēšanu

13.04.2012

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) ņiprā apņemšanās atteikties no filmu ieskaņošanas un tā vietā ieviest subtitrēšanu, izraisījusi šūmēšanos gan šī rosinājuma pretinieku, gan atbalstītāju vidū. Idejas piekritēji to pamato ar izredzēm audzēt poliglotu skaitu un atšķaidīt krievu valodas dominējošo stāvokli pār citām svešvalodām, kā arī iespējas došanu nedzirdīgajiem.

Photo
Photo

Diskutē par iespēju TV rādīt filmas oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu valodā

02.04.2012

Piektdien, 30. martā, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP) notika ekspertu diskusija par ierosinājumu ārzemju filmas ļaut tikai dublēt vai subtitrēt valsts valodā, atsakoties no ieskaņošanas.

Photo
Photo

Dzirdīgie un nedzirdīgie kopīgā dziesmā


27.02.2012

Jauniešiem ar dzirdes traucējumiem ir grūti integrēties mūsdienu sabiedrībā, jo pastāv komunikācijas barjera, un cilvēki labāk no viņiem izvairās nekā mēģina kontaktēties, atzīst Laura Reisele, jauniešu iniciatīvas projekta "Melodiskās rokas" koordinatore.

Photo

Sauc palīgā ar īsziņu!

09.02.2012

Ar šādu nosaukumu LNT raidījumā „Tautas balss” 8. februārī tika parādīts sižets par 112 īsziņu nosūtīšanu palīdzības dienestam . Tajā žurnālists intervēja LNS viceprezidenti Sandru Gerenovsku.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas