Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo

Klusuma pasaulē

20.12.2013

Photo

Latvijas Radio stāsta par ANO Cilvēktiesību balvas saņēmēju Līsu Kaupinenu

16.12.2013

Svētdien, 15. decembrī Latvijas Radio (LR) 1 pārraidīja sižetu par Prestižās Apvienoto Nāciju Organizācijas cilvēktiesību balvas saņēmēju Līsu Kaupinenu, par kuru jau mēs ziņojām LNS mājaslapas jaunumu sadaļā (11. decembrī).

Photo

95 stāsti par brīvību uz valdības nama festivālā „Staro Rīga”

15.11.2013

Šo piektdien, 15.novembrī, atklās Ministru kabineta ēkas izgaismošanas projektu festivālam „Staro Rīga”. Tā veidošanā iesaistījās Latvijas iedzīvotāji, izstāstot 95 gaišus, cilvēcīgus un patiesus stāstus par brīvību.

Photo

Sabiedrībai grūti pieņemt ārzemju TV raidījumus ar subtitriem

17.10.2013

15. oktobrī „Latvijas Avīze” publicēja rakstu „Televīzija – svešvalodu klase”, kurā parādīta sabiedrības pretrunīgā attieksme jautājumā par Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sagatavotajiem grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kas paredz atteikšanos no televīzijas raidījumu ieskaņošanas un pakāpenisku pāreju uz subtitrēšanu un dublēšanu.

Photo

„Iespējamā misija” pirmoreiz notiek arī Rīgas skolā

11.10.2013

LNT Dienas ziņu raidījumā trešdien, 9. oktobrī pl. 13.30 tika pārraidīts sižets par akcijas „Iespējamā misija” norisi Rīgas Speciālajā internātpamatskolā bērniem ar dzirdes traucējumiem. Piedāvājam sižeta pārstāstu!

Photo

LTV1 Panorāmā sižets, veltīts Nedzirdīgo dienai (video)

27.09.2013

Tieši tā vakar, 26. Septembrī, tika pieteikta ziņa par Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskolas muzikālā kustību teātra izrādi Dailes teātrī, parādot un komentējot videofragmentus no uzveduma „Ja paveiksies… Stāsti par svešumu un sapņiem”.

Photo

Rīgas ubagiem jauns triks: izmanto savu kurlumu

20.09.2013

Ziedot piecus, desmit vai vairāk latu centra izveidei nedzirdīgiem bērniem uz ielas Vecrīgā aicina divi tumšmataini, simpātiski puiši. “Tā ir krāpšana,” skaidro Rīgas nedzirdīgo bērnu internātskolas direktore Kristiāna Pauniņa ziņu portālam Kasjauns.lv.

Photo

Lieliska dāvana Valmieras skolas vismazākajiem audzēkņiem

18.09.2013

Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra pirmsskolas izglītības grupa saņēmusi dāvinājumu – dzirdes aparātu palīgierīces/FM sistēmas 12 000 latu vērtībā, ko sarūpējis ilggadīgais skolas atbalstītājs, vācu dzirdes speciālists Roberts Mēlmanis (attēlā vidū).

Photo

Atbalsts nedzirdīgām māmiņām

19.08.2013

Līdz šim māmiņām ar dzirdes invaliditāti dzemdību laikā bija grūti sazināties ar vecmāti, un tas bērniņa nākšanu pasaulē padarīja vēl satraucošāku. Kopš jūnija nedzirdīgām grūtniecēm un jaunajām māmiņām (kas deklarētas Rīgā) ir iespēja bez maksas saņemt dzemdību un pēcdzemdību atbalsta personu palīdzību.

Photo

Valsts šogad maksā, pacienti neizmanto

16.08.2013

Veselības ministrija šogad piešķīrusi līdzekļus dzirdes implantu ievietošanai arī pieaugušajiem, neviena operācija vēl nav veikta.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas