Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo

Portālā tvnet par svētkiem Rītausmā (video)

25.06.2014

Par Līgodienu Rītausmā (20. 06) krievu valodā parādījusies informācija portālā www.rus.tvnet.lv. Raksta nosaukums – „Cik klusi Līgodienu svinēja nedzirdīgo sabiedrībā” (21. 06).

Photo

Pirmo reizi – Tukumā! (foto un video)

09.06.2014

Pirmo reizi Latvijas nedzirdīgo pašdarbības festivāls notika Tukumā. Turklāt nevis brīvā dabā, kā beidzamajos gados ierasts, bet kultūras namā. Labums bija tas, ka varējām tukumniekiem nodemonstrēt mūsu tradicionālo, krāšņo gājienu lepnā policijas eskorta pavadībā. Viss izdevās, un arī laiks sestdien, 7. jūnijā, bija kā dieva sūtīts.

Photo

Sirsnīgi svētki visiem

09.06.2014

Sestdien, 7. jūnijā, Tukumā norisinājās Latvijas Nedzirdīgo savienības un Tukuma novada domes organizētais kultūras festivāls «Uz Tukumu pēc smukuma».

Photo

Nepalikt vieniem klusumā

04.04.2014

Dzirdes invalīdu dienas centrs ir vienīgais Latvijā, kur nedzirdīgos atgriež sabiedriskajā dzīvē.

Photo

„Neatņemiet mums otrās mājas …”

31.03.2014

Tā saucas krievu laikrakstā „Ziņas Šodien” publicētais raksts par situāciju, kas veidojas, beidzoties LNS projektam „Nepalikt vieniem klusumā”.

Photo

Olga Veidiņa augstu novērtē dzirdes invalīdu dienas centru un projektu "Nepalikt vieniem klusumā"

24.03.2014

Ceturtdien, 20. martā, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa apmeklēja Dienas centru cilvēkiem ar dzirdes invaliditāti, kas atrodas Elvīras ielā 19. Apmeklējuma mērķis bija iepazīties ar centra veiktajām aktivitātēm. Tikšanās reizē klāt bija Dienas centra vadītāja Diāna Zālamane – Leite, Latvijas Nedzirdīgo savienības prezidents, valdes priekšsēdētājs Edgars Vorslovs, sarunā aktīvi ar surdotulku palīdzību iesaistījās dienas centra apmeklētāji-seniori un Eiropas Sociālā fonda projekta „Nepalikt vieniem klusumā” māmiņas.

Photo

Vājdzirdīgajiem ir iespēja saņemt valsts apmaksātu dzirdes aparātu

20.03.2014

Vājdzirdīgām (sākot ar vājdzirdības 3. pakāpi) un nedzirdīgām personām ir tiesības saņemt valsts apmaksātu surdotehniku.

Photo

Tolerances stunda

26.02.2014

…Kā mēs sabiedrībā reaģējam uz cilvēku ar īpašām vajadzībām? Vai protam būt neuzbāzīgi vai – gluži pretēji – palīdzēt, kad tas ir nepieciešams? Vai izprotam viņa vajadzības, un vai arī pats invalīds izprot, kā dzīvot tālāk?

Photo

Raidījums „Trīs ceturtdaļas” iepazīstina ar cilvēktiesību jēdzienu (video)

25.02.2014

Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” veido televīzijas raidījumu „Trīs ceturtdaļas”. Pēdējā raidījumā „Apeirons” ir apskatījis kādu jautājumu, kas skar ikvienu iedzīvotāju, bet sevišķi nevalstiskās organizācijas. Raidījumā tiek runāts par to, kas ir cilvēktiesības un kā tās iespējams aizstāvēt.

Photo

Rīgas domes lēmums: Nedzirdīgo bērnu internātskolas būvniecību vairs neatsāks

17.01.2014

Ziņu aģentūra Leta ziņo, ka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā nolemts izslēgt no izglītības, kultūras un sporta nozarei nepieciešamo īpašumu saraksta zemesgabalu Murjāņu ielā, Juglas ezera krastā, kur pirms astoņiem gadiem tika ielikti pamati jaunajai Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolai. Pamatojums – vairāku iemeslu dēļ šīs skolas būvniecība zaudējusi aktualitāti.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas