Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Arī Liepājā skaistas un izcilas sievietes

16.04.2012

Martā Liepājas Nedzirdīgo biedrībā projekta „Klusuma pasaule” ietvaros tika organizēti divi tematiskie pasākumi 8. marts „Sieviešu diena” un 18. marts „Gada cilvēks”.

Photo

Jauni un nebijuši sociālās rehabilitācijas pasākumi dzirdes invalīdiem

16.04.2012

Biedrība „Latvijas Nedzirdīgo savienība” Eiropas Sociālā fonda ietvaros uzsāk jauna projekta „Nepalikt vieniem klusumā” realizāciju.

Photo
Photo
Photo

Joku diena „Rītausmā”

13.04.2012

Kultūras centrā „Rītausma” 31. marta pievakarē Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija (LNJO) organizēja Joku dienai veltītu pasākumu. Tajā piedalījās dažāda gadagājuma apmeklētāji, kas gribēja uzlabot savu un pārējo sanākušo ļaužu omu, nododoties jokiem.

Photo

Valmierieši vēlas pajautāt: Vai tu zini, kas tas ir un kā tas garšo?

13.04.2012

Tā kā valmierieši ir ļoti zinātkāra tauta, tad daudzas biedrības aktivitātes notiek arī ārpus projekta pasākumiem. Šeit tikai par vienu no tām!

Photo
Photo

Valmierieši „piesien” pavasari ar dažādiem rituāliem un izdarībām senču tradīciju garā

12.04.2012

Kā jau katru pavasari, valmierieši cītīgi gatavojas dabas atmodai un veic dažādus rituālus, lai nākamais gads būtu ražens un auglīgs.

No 2013. gada Latvijā notiks būtiskas izmaiņas invaliditātes noteikšanas kārtībā. Ir jau izstrādāta jauna sistēma un tagad notiek tās izmēģināšana.

12.04.2012

Mēs piedāvājam unikālu iespēju cilvēkiem ar invaliditāti tikai līdz š.g. 25.aprīlim iesaistīties ESF finansētā projektā "Invaliditātes noteikšanas sistēmas izmēģinājumprojekts, ieskaitot sistēmas darbības trūkumu identificēšanu un trūkumu novēršanas uzraudzību".

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas