Search form

Jaunumi

Photo

Izmaiņas nodarbību laikos k/c „Rītausma”

28.02.2011

Marta mēnesī ir izmaiņas nodarbību laikos.

Photo

Kanādas nedzirdīgie sportisti gatavo prasību

25.02.2011

Ziņu par Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu atcelšanu daudzi Kanādas sportisti saņēma jau pēc ierašanās Eiropā. Pašlaik viņi atgriezušies mājās, un Kanādas Nedzirdīgo sporta apvienība (KNSA) gatavojas iesniegt prasību pret šo spēļu rīkotājiem, lai atgūtu iztērētos līdzekļus.

Photo

Kāpēc Anglijā neviens nedzirdīgais sportists nesūdzas?

25.02.2011

Rakstot par Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu atcelšanu, britu prese pievērš sabiedrības uzmanību tam, ka Lielbritānijas valdība ir nepiedodami aizmirsusi par nedzirdīgo sporta attīstību.

Photo

Maskavā tika organizēta nedzirdīgo olimpiešu svinīgā pavadīšana uz Slovākiju (video)

25.02.2011

Neko nenojaušot, ka Nedzirdīgo ziemas olimpiskās spēles varētu nenotikt, nedēļu pirms spēļu sākuma Krievijas galvaspilsētā Maskavā tika organizēta nedzirdīgo olimpiešu svinīgā pavadīšana uz Slovākiju.

Photo
Photo

Ierīce palīdzēs nedzirdīgiem sportistiem izvairīties no traumām

24.02.2011

ASV olimpiskās snovborda izlases dalībnieki cer uzsākt sadarbību ar Berlīnes (pilsēta ASV) Centrālās skolas inovāciju komandu InvenTeam. Viņi uzzinājuši, ka šīs skolas audzēkņi izgudrojuši īpašu ierīci, kas varētu palīdzēt orientēties vidē nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem sportistiem, kas nodarbojas ar snovbordu, kalnu slēpošanu, skrituļošanu, riteņbraukšanu vai citiem līdzīgiem dinamiskiem sporta veidiem.

Photo

Pasaules Nedzirdīgo federācijas 2. Starptautiskā konference notiks Sidnejā

24.02.2011

Pasaules Nedzirdīgo federācija (PNF) oficiāli paziņo, ka Jaunās Dienvidvelsas (Austrālija) Nedzirdīgo apvienība ieguvusi tiesības rīkot nākamo Pasaules Nedzirdīgo federācijas Starptautisko konferenci. Konference notiks 2013. gada oktobrī Sidnejā, Austrālija.

Photo

Rīgas Nedzirdīgo skola dzimšanas dienu pēdējo reizi nosvinēja vecajā vietā

23.02.2011

Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskola 21. februārī atzīmēja savu 171. dzimšanas dienu. Pēdējo reizi Čaka ielā 42. Pasākums, kas bija veidots divās daļās – skolēniem un viesiem, pedagogiem un darbiniekiem, izvērsās visā krāšņumā un sirsnībā.

Photo

Microsoft ziedo Latvijas Nedzirdīgo savienībai datorprogrammas par divdesmit četriem tūkstošiem

23.02.2011

Latvijas Nedzirdīgo savienība saņēmusi lielisku dāvinājumu no Microsoft Latvija – jaunākās datorprogrammas 24 265 dolāru kopvērtībā. Saņemtais komplekts nodrošinās 23 Office un 23 Windows dažādu programmu ievietošanu LNS organizāciju datoros Rīgā un reģionos.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas