Search form

10.12.2014

Drukāt

Nometne tiem, kuri grib uzlabot dzīves kvalitāti

Jelgavas pilsētas domes finansētā LNS projekta "Jelgavā ar prieku!" (līgums Nr. ADM/2-38.6./14/175) ietvaros 2014.gada 13. un 14.decembrī tiek organizēta nometne "Zaļie zirņi", kas notiks Lejasmaurinos, Valgundes pagastā, Jelgavas novadā.


Nometnes tematika skar veselīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu. Nometnes laikā notiks gan dažādas nodarbības, gan tiks rīkota darbnīca "Dzīvot videi draudzīgi" un "Vide un daba ap mums", kā arī notiks netradicionālās sporta spēles dabā, apaļā galda diskusijas, lekcijas, semināri u.c. aktivitātes, lai projekta mērķgrupas dalībnieki izprastu un, iespējams, tuvotos vai pieņemtu jaunu savas dzīves posmu domājot par to, kas ir lietderīgi sev, dabai un videi.

Organizētās nometnes rezultātā plānots sniegt atbalstu 25 Jelgavā dzīvojošiem nedzirdīgiem cilvēkiem. Nepalaidiet garām šo iespēju, jo vietu skaits ir ierobežots! Svarīgi! Atbilstoši projekta noteikumiem, dalībai nometnē tiks reģistrēti tikai tie nedzirdīgie cilvēki, kuri deklarēti un dzīvo Jelgavas pilsētā!

Pieteikties nometnei, kā arī uzzināt tās programmu ir iespējams pie projekta vadītājas Māras Lasmanes, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai sūtot SMS uz tel. 25630504.

Projektu finansē Jelgavas pilsētas Dome - 500.00 EUR (100%) apmērā.

 

LNS Iepirkumu un projektu nodaļa


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas