Search form

„Nepalikt vieniem klusumā”

Photo

Nepalikt vieniem klusumā

04.04.2014

Ar šādu nosaukumu laikrakstā „Diena” 4. aprīlī ievietots plašs Ievas Štāles apraksts par LNS senioru Centra divu gadu darbību Eiropas Sociālā fonda finansētā LNS projekta ietvaros ar tādu pašu nosaukumu.

Photo

Nepalika vieni klusumā (foto)

01.04.2014

Tieši marta beidzamajā dienā, kura reizē bija arī pēdējā LNS Centra pastāvēšanas diena projektā „Nepalikt vieniem klusumā”, notika svinīgs projekta noslēguma pasākums. Tas ilga gandrīz 3 stundas – ar daudziem priekšnesumiem, daudziem sveicējiem un sveiktajiem. Pasākumu vadīja Zane Kristapsone.

Photo

„Neatņemiet mums otrās mājas …”

31.03.2014

Tā saucas krievu laikrakstā „Ziņas Šodien” publicētais raksts par situāciju, kas veidojas, beidzoties LNS projektam „Nepalikt vieniem klusumā”.

Photo

Galīgais lēmums par Centra atbalstu – maijā

24.03.2014

20. martā LNS Centru Rīgā, Elvīras ielā 19 apmeklēja Rīgas Domes (RD) Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa, RD Labklājības departamenta Sociālo pakalpojumu administrēšanas nodaļas galvenais speciālists Edgars Kainaizis un šī paša departamenta Iedzīvotāju informēšanas sektora vadītāja Lita Brice.

Photo

Mārtiņu Rubeni kamanu ceļš atved uz Dienas centru

27.02.2014

25. februārī Dienas centrā Rīgā, Elvīras ielā19 bija tikšanās ar ļoti gaidītu viesi – Ziemas olimpisko spēļu bronzas medaļnieku kamaniņu braucēju Mārtiņu Rubeni (1978). Zāle pilna ar mūsu smaidīgajiem ļaudīm – LNS projekta „Nepalikt vieniem klusumā” klientiem. Tās priekšā – Mārtiņš ar savu dzīvesbiedri Mariju.

Photo

Humānākais projekts LNS vēsturē!

26.02.2014

Finišē, pats cilvēciskākais projekts… Projekts, kurš bija neaizsargāto ļaužu pusē, – to dāmu un kungu labākajos gados pusē, kuri, visu mūžu godīgi nostrādājuši, beidzot šajā projektā baudīja skaistas dienas: atpūtās, izglītojās, atžirga.

Photo

Jaunās māmiņas nepaliek vienas

25.02.2014

Jau krietni daudz siltu atsauksmju sakrājies par ESF/LNS projektā „Ne¬palikt vieniem klusumā” veiktajām aktivitātēm, un visvairāk sirsnīgas pa¬teicības ir no jauna, nedzirdīgo kopienā vēl nebijuša pakalpojuma saņēmējām – topošajām un jaunajām māmiņām par viņu atbalstu dzīvē tik svarīgā noti¬kumā kā bērna gaidības un dzimšana.

Photo
Photo

LNS projekts „Nepalikt vieniem klusumā” – starp 100 labākajiem

16.12.2013

13. decembrī ES mājā tika atklāta virtuāla ( internetā skatāma) izstāde "ES fondi: nauda darbībā" ar 100 iedvesmojošākiem projektiem no Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda īstenotiem projektiem 2007.– 2013. gada plānošanas periodā, kuru vidū ir arī LNS projekts „Nepalikt vieniem klusumā”.

Photo

Atceroties jaunības ballītes…

28.10.2013

25. oktobra pēcpusdienā grupa vecāka gadagājuma biedru – projekta „Nepalikt vieniem klusumā” Dienas centra apmeklētāji ieradās Informācijas centra telpās Jāņa sētā 5, lai pārstaigātu atmiņās savas jaunības gaitas, kas bieži veda uz šo vietu pirms vairākiem desmitiem gadu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas