Search form

15.08.2016

Drukāt

Sākas pieteikšanās apmācībām cilvēkresursu vadīšanā

Photo

 20. – 21. augustā un 10. – 11. septembrī Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” Sabiedrības integrācijas fonda finansētā LNS projekta “LNS darbības stiprināšana – 2016” 1.aktivitātes “Apmācības cilvēkresursu vadīšanā” ietvaros biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” (LNS) telpās, Elvīras ielā 19, Rīgā, notiks apmācības cilvēkresursu vadīšanā. Apmācības kopumā ilgs 32 stundas.


Apmācību mērķis ir sekmēt LNS algoto un brīvprātīgo darbinieku vienotu izpratni par cilvēkresursu vadības teoriju un praksi LNS darbā, lai veidotu priekšnoteikumus un sekmētu LNS ilgtspējīgu attīstību tās stratēģisko mērķu ietvaros, veicinātu efektīvāku un racionālāku cilvēkresursu, laika un informācijas resursu izmantošanu biedrībā.

Mācības notiks latviešu zīmju valodā un latviešu rakstu/mutvārdu valodā. To ietvaros tiks aplūkoti gan programmas satura teorētiski aspekti, gan notiks praktiskais interaktīvais darbs komandās un grupās. Dalība apmācībās ir bez maksas.

Apmācības vadīs zinoši lektori: Edgars Vorslovs (LNS prezidents, LNS valdes un domes loceklis, sociālais darbinieks) – ieguvis bakalaura grādu sociālajā darbā, Sandra Gerenovska (SIA “LNS Rehabilitācijas centrs” valdes priekšsēdētāja, sociālais darbinieks) – ieguvusi bakalaura grādu sociālajā darbā, Ainārs Osmanis (LNS valdes un domes loceklis) – ieguvis bakalaura grādu ekonomikā. Visiem lektoriem ir arī liela pieredze projektu realizācijā un cilvēkresursu vadīšanā.

Aicināti piedalīties LNS valdes biroja, LNS nodaļu un reģionālo biedrību darbinieki un/vai LNS aktīvākie biedri, kuri piedalās LNS realizēto projektu darbā – tādi, kuriem nav vai ir neliela praktiska pieredze cilvēkresursu vadības jomā. Dalībai apmācībās jāpiesakās pie S. Gerenovskas līdz 2016. gada līdz 17. augustam, nosūtot aizpildītu pieteikuma formu uz e-pasta adresi: [email protected] vai pa faksu +371 7470444 vai iesniedzot personīgi.

Projekts apmācību dalībniekiem no reģionālajām biedrībām nodrošinās transporta izdevumus braucieniem uz Rīgu un atpakaļ, sabiedriskā transporta izdevumus braucieniem Rīgā (četrus), kā arī naktsmītnes viesnīcā “Hotel Kolonna Brigita” Saulkalnes ielā 11. Lai nodrošinātu operatīvu nokļuvi uz/no viesnīcas, apmācību dalībniekus pavadīs projekta vadītāja asistente Karīna Pavlova. Savukārt visiem dalībniekiem apmācību laikā nodrošinātas pusdienas un kafijas pauzes.

Pieteikuma forma apmācībām: šeit. Apmācību programma un norises plānojums: šeit.

Papildinformāciju var saņemt pie projekta vadītāja asistentes Karīnas Pavlovas, mob. 26712042 (sms), e-pasts: [email protected].

Nepalaid garām lielisko iespēju un nevilcinies ilgi, jo dalībnieku skaits ierobežots!

 

Sagatavoja: Karīna Pavlova un Ilze Kopmane

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība“.
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas