Search form

30.04.2015

Drukāt

Top īsfilmas un fotogrāfijas

Photo

Kas jauns ir noticis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta budžeta programmas „Sabiedrības integrācijas programma” līdzfinansētajā LNS projektā „Mūsu Rīga klusumā” (līgums Nr. DIKS- 15-470-lī).


Projektā „Mūsu Rīga klusumā” notikušas jau vairākas aktivitātes. Par tām un citiem projektā paredzētajiem darbiem stāsta 2.1.apakšaktivitātes „Studija „Īsfilmu darbnīca” un 2.2.apakšaktivitātes „Studija „Aprakstu darbnīca”” vadītājs Ivars Kalniņš:

„Visas projekta aktivitātes tiek realizētas īsā laikā, līdz ar to darbs ir saspringts, turklāt jāpārvar papīru birokrātija. Mēs cenšamies visas aktivitātes iekļaut paredzētajos projekta termiņos. Pirmās aktivitātes bija apmācības īsfilmu sižeta un tehniskā izpildījuma veidošanā un teorētiskās apmācības par tematisku fotogrāfiju veidošanu. Tās jau ir beigušas marta beigās. Dalībnieki bija gandarīti par šīm apmācībām profesionālu pasniedzēju vadībā.

Pašlaik notiek īsfilmu saturiskā un tehniskā izveide un tematisku fotogrāfiju izveide par Rīgas pilsētu. Šajās aktivitātēs piedalās tie, kuri izgājuši abas apmācības. Dalībnieki uzņem foto kadrus un gatavo īsfilmas patstāvīgi. Īsfilmu gatavošana ir komandas darbs, dalībnieki sadalās grupās un uzņems kopumā 10 īsfilmas.

Tuvākajā laikā, maija sākumā notiks īsfilmu aizstāvēšana, apspriešana, diskusijas par īsfilmas idejas atspoguļojumu, sižeta aktualitāti. Notiks arī labāko fotogrāfiju atlase, aprakstu izveide, fotogrāfiju noformējuma izstāde.

Bet uz projekta noslēgumu maija vidū jebkurš interesents varēs aplūkot foto izstādi un īsfilmas. Tur būs redzams projektā ieguldītā darba rezultāts.”

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja: Zigmārs Ungurs
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas