Search form

19.09.2018

Drukāt

Kuldīgas RB projekts "Piederam Latvijai" turpinās

Photo

13. septembrī projekta aktivitātes “Informatīvā diena – latviešu zīmju valodā” ietvaros mūsu biedri ieradās uz tikšanos Kuldīgas novada Domē.


Par pašvaldības darbu un darbinieku veicamiem pienākumiem, iedzīvotāju iespējām iesaistīties pašvaldības darbā,  vēlēšanām, saziņu starp iedzīvotājiem un Domes darbiniekiem un pieejamiem pakalpojumiem cilvēkiem ar invaliditāti informēja Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Duļbinska un Kuldīgas novada Domes izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga.

Projekta aktivitātes dalībnieki uzdeva dažādus jautājumus, piemēram, kas notiek vecajā autostacijas ēkā; kad sakārtos vecā uzņēmuma „Vulkāns” teritoriju; kas uzrauga, lai  Putnudārza privātmāju īpašnieki sakoptu savus īpašumus;  kur griezties ar sūdzību, ja blakus dzīvojošais kaimiņš zāli savā teritorijā utml.

Bija iespēja apskatīt Domes ēku, paviesoties Domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas kabinetā, uzkāpt Domes augstākajā stāvā, kur redzams Domes (vecā Rātsnama) pulksteņa mehānisms un pa logu viss Rātslaukums.

Katrs dalībnieks saņēma dāvaniņu šokolādi skaisti iesaiņotā kastītē ar Kuldīgas simbolu –  Ventas rumbu.

Pēc Domes apmeklējuma dalībnieki uzzināto informāciju vēlreiz pārrunāja pie kafijas galda.


Projektu „Piederam Latvijai” realizē LNS Kuldīgas RB, finansē LR Kultūras ministrija un administrē „Kurzemes NVO atbalsta centrs”. 

 

Teksts: Žaneta Špakare
Foto: Juris Ozoliņš un Guntars Jurševskis


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas