Search form

14.06.2018

Drukāt

Tukumnieki piedalās festivālā “Stūru stūriem Tēvu zeme”

Photo

LNS Rīgas RB Tukuma grupa mēroja ilgu un garu ceļu līdz festivālam, bet tas bija to vērts, jo deva iespēju ne tikai satikties ar domubiedriem – nedzirdīgiem cilvēkiem no visām Latvijas malām, bet arī parādīt savas radošās prasmes, uzstājoties iepriekš sagatavotā priekšnesumā ar košiem tērpiem – T-krekliem, izšūtām brošām “Tukuma rozes” un vīriešu kakla lakatiņiem teātra uzvedumā “Mantojums par godu Latvijas 100-gadei”.


Pateicoties Tukuma novada Domes piešķirtajam līdzfinansējumam projektam “Tukumā un ap Tukumu!”, 2. jūnijā tukumnieki piedalījās LNS 22. amatiermākslas festivālā “Stūru stūriem Tēvu zeme” Valmierā, kur varēja doties gājienā pa Valmieras pilsētas centra ielām pūtēju orķestra “Signāls” pavadībā; vērot visa festivāla norisi; pabūt savā dzimtajā skolā; satikties ar skolas biedriem, lai parunātos klātienē.

 

3. jūnijā notika pieredzes apmaiņas vizīte Valmieras RB mītnē. Apmeklējuma laikā risinājās diskusija par tālāko sadarbību. Tukumnieki pabija arī skaistajā Vidzemes pludmalē pie Veczemju klintīm, iegriezās Tūjā un Minhauzena muzejā, kur varēja atsaukt atmiņā stāstus par viņa neticamajiem piedzīvojumiem.

Grupa devās pārgājienā pa garāko apses koka taku Eiropā, skatot Minhauzena stāstu varoņu 55 koka skulptūras.

 

LNS Rīgas RB Tukuma grupas biedri pateicas sava novada Domei par piešķirto finansējumu dalībai festivālā, kurā izjuta patiesu emocionālo gandarījumu un prieku par piederību savai biedrībai un nedzirdīgo kopienai, kā arī guva iespēju popularizēt savu Tukuma pilsētu.

Raksts sagatavots ar Tukuma novada Domes finansiālu atbalstu.

Teksts un foto: Santa Kesenfelde, Projekta “Tukumā un ap Tukumu!” 3.aktivitātes “Tīklošanās pasākumi” vadītāja

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas